limanowa Ліманова (Польща)
Офіційний веб-сайт
Ліманова знаходиться у воєводстві Малопольськім, в повіті Лімановськім в 25 км на захід від Нового Сакза, у гирлі річок Мордарка, Яблонець і Старовійскего, на річці Совліна. У 1975-1998 рр. місто адміністративно належало до воєводства Новосадєскего. Пряме залізничне сполучення з Новим Сакзем і Краковом; у місті є уряд повітовий та міський, уряд гміни Ліманова.

jaslo Ясло (Польща)
Офіційний веб-сайт
Ясло – повітове місто в південно-східній частині краю, у воєводстві Підкарпатськім (з 1999 р.), на висоті від 225 до 380 м. над рівнем моря на перетині рік Віслока, Ропа і Ясіолка.
Патроном міста є св. Антоній. Станом на 2007 р. у місті налічується 38 тисяч 104 мешканців.

peremishil Перемишль (Польща)
Офіційний веб-сайт
Перемишль – місто, розташоване в 12 км від українсько-польського кордону. Населення – 68 тисяч мешканців, територія – 44 кв. км. Перемишль лежить над рікою Сян на перетині важливих залізничних та автомобільних шляхів. Повітовий центр Підкарпатського воєводства.

sjanok Сянок (Польща)
Офіційний веб-сайт
Сянок, Сянік, (пол. Sanok), місто в Низькому Бескиді, на сході Горлицько-Сяніцької улоговини, над рікою Сян; осередок східної Лемківщини, тепер повітове місто Кроснянського воєводства в Польщі. 31000 мешканців (1974). Тепер Сянок є промисловим містом (автобусний завод, ґумова, керамічна фабрики, харчова промисловість); регіональний музей (багаті українські фонди, зокрема ікони з колишнього українського музею «Лемківщина»), музей народного будівництва (Muzeum Budownictwa Ludowego) скансенівського типу з багатими матеріалами з Лемківщини, Бойківщини й Посяння.

dzjaldovo Дзялдово (Польща)
Офіційний веб-сайт
Дзялдово (спочатку - Soldov) – місто і гміна в воєводстві Вармінсько-Мазурскім, у повіті Дзялдовскім. Місто лежить на березі річки Дзялдовка (назва притоки річки Вкри).

annopol Аннополь (Польща)
Офіційний веб-сайт
Аннополь – місто у воєводстві Любельскім, в повіті Красніцкім, поблизу р. Вісли, столиця гміни Аннополь. В минулому місто адміністративно належало до воєводства Тарнобрескего.
За даними від 31 грудня 2004 місто налічувало 2679 мешканців.

dolni kubin Долни Кубін (Словаччина)
Офіційний веб-сайт
Долни Кубін (слов. Dolny Kubin) – місто в північній Словаччині, лежить на ріці Орава в долині між гірськими масивами Мала Фатра, Оравська Магура и Хочскі Верхи. Населення близько 20 тис. людей.

watlingen Земля Ватлінген (Німеччина)
Офіційний веб-сайт
Ватлінген (нім. Wathlingen) – селище міського типу (нім. Gemeinde) в НІмеччині, в федеральній землі Нижня Саксонія. Входить до складу району Целле. Підпорядковується управлінню Ватлінген. Населення 6317 осіб. Площа – 17,68 км. кв.

druskininkai Друскінінкай (Латвія)
Офіційний веб-сайт
Друскінінкай (лит. Druskininkai, польськ. Druskieniki) – курортне місто на півдні Литви, самостійна адміністративна одиниця.
 
Місто розташовано на правому березі р. Неман у місці впадіння в неї річки Ратнича, в 129 км від Вільнюса, в 128 км від Каунаса і в 42 км від Гродно. Кінцева станція залізничної гілки (19 км) від лінії Вільнюс – Гродно. Бальнеологічний, грязевий і кліматичний курорт.

ludza Лудза (Латвія)
Офіційний веб-сайт
Лудза (лит. Ludza), до 1918 Люцин – місто на сході Латвії, в Латгалії, адміністративний центр Лудзенського району. Залізнична станція на лінії Резекне – Великі Луки. Населення – 10 247 мешканців (2004 р.).

Відомий з 1173 р. (один із старійших міст Латвії). В 1399 р. тевтонці побудували в місті замок на місці старого латгальского замку,використавши Лудзу як східний форпост Лівонії. Магдебурзьке право — з 1777 р.

daugavpils Даугавпілс (Латвія)
Офіційний веб-сайт
Даугавпілс, також Двінск – місто в Латвії на річці Даугава (Західна Двіна), поблизу кордону з Литвою (25 км) і Білорусією (33 км); друге за величиною і значенням місто Латвії після столиці Риги.
Засноване в 1275 році.

Uniejów Унієв (Польща)
Офіційний веб-сайт
Унєюв - місто в Польщі, входить в Лодзьке воєводство, Поддембіцкій повіт. Має статус міської та сільської гміни. Займає площу 12,33 км ². Населення 3 064 осіб.

slovjansk Слов`янськ (Україна)
Офіційний веб-сайт
Слов'янськ (до 1784 Тор, Тавр, пізніше – Словенськ) — місто на Донбасі, лежить в долині р. Казенного Торця, районний центр Донецької області; 124 800 мешканців (2006 р.).

Місто Слов'янськ є одним із найбільших промислових центрів регіону. В ньому працює 34 промислових підприємства. Провідна роль в економіці міста належить підприємствам машинобудівної галузі. Нині у Слов'янську найважливіші промислові підприємства: завод важкого машинобудування («Словважмаш», основна продукція — коксохімічне та прокатно-опоряджувальне устаткування), содовий комбінат, керамічний завод, хлібний та м'ясний комбінати, «Коксохіммаш», солеварний завод, «Будмаш», фабрика олівців тощо.

Система охорони здоров'я нараховує 23 лікувально-профілактичні заклади, особливо місце в ній займає Слов'янський курорт. На курорті діють 3 санаторії.
slovjansk Цхалтубо (Грузія)
Офіційний веб-сайт
Цхалтубо (груз. წყალტუბო) - місто на заході Грузії, адміністративний центр Цхалтубського району в 9 кілометрах на північний захід від Кутаїсі.

Населення - 16,8 тисяч чоловік. Є залізнична станція, кінцевий пункт гілки Броцеула - Кутаїсі - Цхалтубо. Відстань до Тбілісі по залізниці - 242 км.

Головний природний лікувальний чинник цхалтубських вод - унікальні за своїми фізико-хімічними властивостями термальні (33-35 градусів) радонові мінеральні води. Цхалтубська мінеральна вода виліковує наступні захворювання: кінцівок, периферійної нервової системи, серцево-судинних, шкірних, обміну речовин, ендокринної системи, гінекологічних, ревматизм, поліомієліту, церебрального паралічу. Також лікувальними є карстові печери зі своїм мікрокліматом роблять позитивний вплив на хворих бронхіальною астмою, стенокардією, гіпертонією, неврозів і хронічною пневмонією. Курс лікування 3-4 тижні.
slovjansk Гміна Заклікув (Польща)
Офіційний веб-сайт
Гміна Заклікув (пол. Gmina Zaklików) — сільська гміна у східній Польщі. Належить до Стальововольського повіту Підкарпатського воєводства.

Станом на 31 грудня 2011 у гміні проживало 8746 осіб. Згідно з даними за 2007 рік площа гміни становила 202.15 км². Гміна Заклікув межує з такими гмінами: Ґошцерадув, Пишниця, Поток-Велькі, Радомишль-над-Сяном, Тшидник-Дужи.