Корисні поради

likuvannja1.Ваше лікування починається з першого прийому лікарем. На основі даних Вам будуть призначені процедури, що входять у вартість путівки. Можливо, будуть рекомендовані додаткові аналізи чи процедури за додаткову оплату. Якщо Ви самі хочете розширити перелік процедур за свій кошт, ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтесь з лікарем.

УВАГА! Офіційний перелік процедур, що входять у вартість, є в кожному санаторії. АЛЕ! Тільки на прийомі у лікаря він буде визначений остаточно, виходячи із Вашого основного діагнозу. Деякі процедури можуть бути протипоказані (в залежності від основного діагнозу).

2. Якщо Ви приймаєте якійсь лікарські препарати, не забудьте взяти їх з собою в необхідній кількості, а також обов’язково повідомте Вашому лікарю які препарати Ви приймаєте.

3. Потім Вам необхідно звернутись до медсестри, котра розробить графік прийому призначених процедур.

4. Процедури відпускаються строго в зазначений у Вашій карті час. Якщо Ви пропустили зазначений час, то процедура відпускається тільки по можливості.

5. В неділю процедури не відпускаються.


*** Чи можна їхати в санаторій без санаторно-курортної карти? -

Можна, але Ви повинні розуміти, що:

1. призначення процедур можливе тільки при наявності результатів аналізів і точного діагнозу. Діагностика в санаторії займе близько 2 днів.

2. в деяких випадках виявляють такі захворювання, при яких протипоказані будь-які процедури, і людина буде просто відпочивати, оплативши при цьому повну вартість путівки з лікуванням. В крайніх випадках виявляються захворювання, які потребують негайного від’їзду чи госпіталізації.

3. в ряді санаторіїв діагностика для санаторно-курортної карти оплачується додатково. Саме тому санаторно-курортну карту краще оформляти наперед по місцю проживання.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам під час перебування в Трускавці.
harchuvannjaХарчування в більшості санаторіїв дієтичне та надається відповідно до кількох видів дієт, одна з яких буде Вам рекомендована Вашим лікуючим лікарем.

Відповідальність за якість та калорійність запропонованого харчування несе адміністрація закладу, якщо щось інше не вказане в договорі чи путівці.

Якщо Ви бажаєте харчуватися у звичному для Вас режимі (не дієтична їжа), то Вам запропонують харчування по типу «шведський стіл».

Харчування у святкові та вихідні дні без змін.pushpins1. Щоб уникнути непорозумінь, при покупці путівки слід уважно ознайомитися з об’єктом розміщення, умовами перебування та знати точну адресу потрібного санаторно – курортного закладу;

2. Необхідні документи для поселення в санаторій:
•Ваучер на поселення
•паспорт

Для дітей:
•оригінал свідотства про народження (до 16 років)
•для дітей віком від 16 років– паспорт
•довідку про епідемоточення
•довідку про щеплення

3. Поселення в номер відбувається в день зазначений у ваучері чи путівці не раніше розрахункової години в об’єкті розміщення;

4. При достроковому виїзді, повернення коштів за невикористані без поважної причини дні відбувається за мінусом одного дня штрафних санкцій або інших штрафних санкцій, які передбачені в окремих комплексах;

5. Додатково на місці оплачується курортний збір;

6. Про запізнення або достроковий заїзд необхідно наперед повідомити об’єкт розміщення або агентство через яке купляли путівку, так як бронювання закріплене за туристом тільки протягом доби;

7. При заїзді більшої кількості відпочиваючих, ніж це було обумовлено при бронюванні, поселення не гарантується; також не гарантується поселення дитини, якщо вік дитини не відповідає зазначеному у ваучері;

8. Виїзд з об’єкту розміщення відбувається в день виїзду не пізніше розрахункової години;

9. Продовження путівки можливо тільки при наявності вільних місць в санаторії або готелі;

10. При достроковому виїзді по поважній причині (хвороба, смерть родичів і т.д.) Вам необхідно написати заяву на повернення коштів на ім’я директора об’єкту розміщення зі вказанням причини дострокового виїзду та отримати документи, що підтвердять період Вашого фактичного перебування в об’єкті. На основі цих документів Ваше агентство поверне Вам кошти за невикористані дні;

11. Під час перебування в об’єкті розміщення Ви мусите дотримуватися правил пожежної безпеки та правил перебування на відпочинку у даному об’єкті, які Вам повідомлять під час поселення.

12. Не залишайте кошти та цінні речі в доступному для третіх осіб місці;

13. Об’єм послуг, що входять у вартість путівки зазначений у ваучері. Можливості і правила користування інфраструктурою готелю уточнюйте в реєстратурі.