1-1-zahalni
Трускавець - затишний і екологічно чистий регіон - розташований біля самого підніжжя Карпат, оточений мальовничими пагорбами і зеленим лісом, наповнений кристально чистим повітрям. Для Трускавця характерний помірно-континентальний клімат із середньорічною температурою + 7,6 ° C, що благотворно впливає на лікування і доповнює оздоровчі програми курорту. Місто вражає різноманітністю джерел мінеральних вод і покладами озокериту. Аналогом знаменитої карлововарської солі є трускавецька сіль "Барбара", яку виварюють з високомінералізованих розчинів солі - ропи.

Трускавець щорічно може оздоровити до 350 тисяч курортників, яким гостинно відчинять двері більше 70-ти санаторно-курортних закладів.

Лікарі і висококваліфікований медперсонал становлять 40% співробітників, що працюють в санаторно-курортній сфері Трускавця. Перевірені часом традиції лікування та курортології передаються новим поколінням лікарів.

На курорті проводять дослідження і діагностику в 28 клінічних і 14 біохімічних лабораторіях, зокрема, імунологічної та клініко-бактеріологічної лабораторіях, лабораторії імуноферментної і радіоізотопної діагностики, кабінетах функціональної діагностики серцево-судинної системи та ендоскопічного дослідження.

В курортній практиці використовуються три форми оздоровлення: медична реабілітація після оперативного втручання; курортне лікування хронічних захворювань; профілактичне оздоровлення. До послуг відпочиваючих - більше трьохсот лікувально-профілактичних процедур.